Kluby

Spotkanie Wigilijne w Klubie Diament

1b gwiazdka04Okres przedświąteczny i świąteczny jest zawsze szczególnym czasem w "Diamencie". Nie tylko dlatego, że udzieliła się nam ogólna atmosfera przedświąteczna związana z radosnym wyczekiwaniem na Święta, w tym na prezenty, ale również dlatego, że ma miejsce wiele wydarzeń w krótkim czasie.

Organizujemy spotkania, które nazywamy "wigilijkami". Są one namiastką wieczoru wigilijnego z jego atmosferą no i z elementem uwielbianym przez dzieci, a więc z obdarowywaniem się prezentami. Bo Boże Narodzenie to Święto wzajemnego obdarowywania zainspirowane przez Dar Największy, jaki otrzymała ludzkość w Osobie Chrystusa.

2b gwiazdka04

Dzieci Klubu "Diament" w Białymstoku z okazji Pamiątki Narodzenia Pańskiego przygotowały specjalny wigilijny program, który obejrzeli zaproszeni rodzice i inni goście.

Wigilijka w Klubie 2004
Część śpiewanych kolęd i recytowanych wierszy było wykonanych po angielsku przez grupę dzieci, która regularnie uczestniczy w lekcjach tego języka prowadzonych w Klubie.

Po części artystycznej złożyliśmy sobie życzenia i zjedliśmy wspólnie prawdziwie świąteczny posiłek.
Dzieci wciąż jednak niecierpliwie zerkały pod choinkę, gdzie znajdowały się paczki z prezentami. Radość towarzyszącą otrzymywaniu prezentów trudno opisać.

KONTO:

Bank PEKAO S.A. Al.Jerozolimskie 65/79, 00-950 Warszawa
Chrześcijańskie Centrum Edukacyjne "Diament"
23 1240 1066 1111 0000 0006 3946