Kluby

Klub "Diament" przedświątecznie

PC184510 KopiowanieOstatnim wydarzeniem w Klubie „Diament” w 2012 r. było wigilijne spotkanie w dniu 18 grudnia. Świąteczna atmosfera towarzyszyła klubowiczom już od kilku dni. Z zapałem przygotowywali świąteczne dekoracje, wśród których była wspaniała  tekturowa choinka , wykonana przez dzieci wspólnie z wychowawczyniami.  A w dniu wigilijkowym wszystkie dzieci z radością włączyły się do nakrywania stołu. Przed uroczystym posiłkiem, w nastrojowej atmosferze śpiewano kolędy. Na zakończenie,  uczestnicy przedświątecznego spotkania otrzymali prezenty. To był najbardziej oczekiwany moment w tym dniu.  Wszystkie twarze były uśmiechnięte.

 

 

 

Czytaj więcej...

Klub "Diament" zaprasza

p9134087 kopiowanie

 

Klub „Diament”, przy ul. Berlinga 40 w Białymstoku,  zaprasza, po wakacyjnej przerwie, dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach od 14:30 do  18:30. Wychowawcy przygotowali dla dzieci interesujące zajęcia.

Półkolonie zimowe w Klubie "Diament"

1W okresie ferii zimowych, w dniach 23-28 stycznia 2012 r., zostały zorganizowane półkolonie. Program półkolonii był bardzo bogaty i obfitował w wiele interesujących zajęć i atrakcji. Dzieci chętnie brały udział w zabawach i konkursach organizowanych w pomieszczeniach klubowych. 

Czytaj więcej...

Klubowicze z rodzicami na pikniku"

14

Dzieci z Klubu "Diament" i ich rodzice uczestniczyli w atrakcyjnym wydarzeniu w dniu 11 czerwca 2011 roku. Był to piknik zorganizowany przez ChCE "Diament" w plenerze, w Dębowiku. Przygotowano wiele gier sportowych i konkursów takich jak: rzucanie do celu, skakanka, slalom, przeciąganie liny, gry ze spadochronem i wiele innych. Mieliśmy też okazję odwiedzić stadninę koni i każdy mógł spróbować jazdy na kucyku, a potem wziąć udział w przejażdżce bryczką. Oczywiście, było też pieczenie kiełbasek nad ogniskiem. Na koniec, każdy uczestnik otrzymał pyszne lody.

 

 

Czytaj więcej...

Mistrzostwa w warcabach

7mDom Dziecka w Supraślu zorganizował VIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Warcabach. Odbyły się one 25 kwietnia 2009 r. w Supraślu. Uczestniczyła w nich również drużyna z Dziecięcego Klubu "Diament" przy ul. Berlinga 40 w Białymstoku. Dla większości "Diamentowych" zawodników był to pierwszy w życiu udział w tego typu rywalizacji. Tak więc nie brakowało emocji, a każda kolejna partia warcabów była rozgrywana z ogromnym zaangażowaniem. Tym razem naszej ekipie nie udało się zająć dobrego miejsca, ale dla wszystkich było to ciekawe i rozwijające doświadczenie. Jesteśmy przekonani, że w następnym roku będzie znacznie lepiej. Przy okazji pragniemy wyrazić serdeczne podziękowanie organizatorom Mistrzostw za świetne przygotowanie imprezy i stworzenie wspaniałej atmosfery.

Czytaj więcej...

KONTO:

Bank PEKAO S.A. Al.Jerozolimskie 65/79, 00-950 Warszawa
Chrześcijańskie Centrum Edukacyjne "Diament"
23 1240 1066 1111 0000 0006 3946