Kluby

Medale rozdano o zmierzchu

 

P8160258 Kopiowanie16 sierpnia 2020 r.  na boisku na Osiedlu Dziesięciny I miał miejsce  Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej. Ten turniej odbył się w nietypowych warunkach. Rozpoczęcie zaplanowano o godzinie 19.00 zapominając, że sierpniowe dni  są coraz krótsze i dużo wcześniej niż w pierwszym miesiącu wakacji zapada zmierzch. W zawodach wzięły udział 4 zespoły. To była sportowa rywalizacja i jednocześnie świetna zabawa do samego końca. Ostatnie mecze odbyły się o zmierzchu, ale zawodnicy dobrze radzili sobie w tych warunkach strzelając kolejne gole. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna w składzie:  Dominik Kotyński – kapitan, Mariusz Margużewicz, Daniel Turowski,Patryk Prymaka, Marek Sieńko. Dominik Kotyński  odebrał puchar Króla Strzelców. Medale i nagrody rozdano kiedy było już ciemno.

Czytaj więcej...

Nastolatki też spróbowali swoich sił…

P7230197 KopiowanieNajpierw na torze kartingowym ścigała się starsza młodzież, a następnie 23 i 30 lipca 2020 r. grupa nastolatków. Dla większości z nich była to pierwsza wizyta na torze, więc  pobytowi towarzyszyła atmosfera podekscytowania. W pierwszej turze jazdy kierowcy gokartów prowadzili swoje wehikuły z dużą ostrożnością. Sprawdzali możliwości pojazdów oraz warunki toru. W kolejnym przejeździe kierowcy już z odwagą postanowili jak najszybciej pokonać trasę jednego okrążenia. Pojawił się element rywalizacji. Najlepszy czas  uzyskał Patryk Zamojski, drugie miejsce zajął Adrian Rychliński, zaś trzecie Kacper Czerech.

 

Czytaj więcej...

Piątkowy wieczór na torze kartingowym

P7030167 KopiowanieGrupa starszej młodzieży wybrała się na tor kartingowy SADKARTING w piątek 3 lipca 2020 r. Była to okazja do kolejnej konfrontacji umiejętności klubowiczów w prowadzeniu gokartów na specjalnym torze. Odbyły się trzy rundy wyścigów. Pierwsza runda była niejako zapoznaniem się zawodników z torem. Najlepszym kierowcą  w tej części był Maciek Michalec. Okazało się, że również w pozostałych rundach nie oddał prowadzenia. Drugie miejsce wywalczył Damian Ostrowski, zaś trzecie miejsce zajął Damian Halicki.

 

 

Czytaj więcej...

Czerwcowe turnieje

 

26.06.2020Pierwszym turniejem po wznowieniu działalności MK „Schron”, po przerwie „koronawirusowej”,  był mini turniej warcabowy, który odbył się 15 czerwca 2020 r.  Pierwsze miejsce zajął Adrian Rychliński. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody. Drugi turniej miał miejsce 26 czerwca 2020 r. Był to Singlowy Turniej Piłkarzyków  Stołowych. Na starcie zawodów stanęło 5 zawodników, którzy grali systemem „każdy z każdym”. Od początku do końca rozgrywkom towarzyszyły sportowe emocje.  Najlepszym zawodnikiem okazał się Fabian Dmitruk, który zdobył komplet punktów. Na drugim miejscu uplasował się Sebastian Piłasiewicz, a trzecie miejsce zajęła Ania Rychlińska. Zwycięzcy zostali nagrodzeni słodyczami. Pozostali zawodnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

Wznowienie działalności MK „Schron”

MK SchronPo przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z epidemią koronawirusa Klub „Schron” wznowił działalność  1 czerwca 2020 r. Pracujemy w warunkach zagrożenia epidemicznego, więc wprowadziliśmy nowe zasady funkcjonowania Klubu, na podstawie rekomendacji Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

W pomieszczeniu świetlicowym (kawiarence) może przebywać jednocześnie tylko 5 osób, w godzinach określonych dla poszczególnych grup. Skład grup jest ustalany na bieżąco, na podstawie kolejności zgłoszeń w danym dniu.            Godz. 15.00 – 16.00:Grupa I, Godz. 16.10 – 17.35: Grupa II, Godz. 17.40 – 18.55: Grupa III, Godz. 19.00 – 20.00: Grupa IV. Na siłowni mogą przebywać jednocześnie 2 osoby, w godzinach uzgodnionych z wychowawcami. Wszystkie osoby wchodzące do klubu zobowiązane są do zasłaniania ust i nosa przy pomocy maseczki. Po wejściu do klubu obowiązuje dezynfekcja rąk  i nałożenie jednorazowych rękawiczek.

KONTO:

Bank PEKAO S.A. Al.Jerozolimskie 65/79, 00-950 Warszawa
Chrześcijańskie Centrum Edukacyjne "Diament"
23 1240 1066 1111 0000 0006 3946