Kluby

Pierwsze wakacyjne Pizza Party

P7070349 KopiowanieOd wielu lat, w okresie wakacji organizujemy w MK „Schron” Pizza Party. W tym roku, pierwsze wakacyjne spotkanie przy pizzy odbyło się 7 lipca 2021 r. Ze względów sanitarnych klubowicze usiedli do stołów w dwóch turach. Zamówiona pizza została przywieziona do klubu z pizzerii Da Grasso. Wszystkim dopisywały apetyty i humory, tak więc spędziliśmy bardzo miły czas.

 

 

 

 

Gokartami rozpoczynamy wakacje 2021

P6300337 KopiowanieRozpoczął się pierwszy tydzień wakacji 2021. Ten radosny czas dla klubowiczów zaakcentowaliśmy wyjazdem na tor kartingowy Sadkarting w Białymstoku. Jak zwykle, było to ekscytujące wydarzenie, szczególnie dla osób, które  po raz pierwszy wsiadły do gokarta. Oczywiście, wszystkich  interesowało uzyskanie jak najlepszego czasu przejazdu jednego okrążenia. Przy okazji miała miejsce rywalizacja na najszybszego kierowcę. Cieszymy się, że mogliśmy spędzić przyjemny czas na świetnie przygotowanym torze gokartowym .

 

 

Wielkanocne upominki

P3310024 KopiowanieTegoroczna Wielkanoc jest  podobna do tej w 2020 roku i inna niż w latach ubiegłych. Pomimo okoliczności jest to szczególny czas dla chrześcijan. Epidemia COVID-19 uniemożliwia normalne funkcjonowanie „Schronu”, więc nie mogliśmy w pełni stworzyć świątecznej atmosfery. Ale  nawet w najtrudniejszej sytuacji można znaleźć  elementy  wnoszące  trochę radości. W naszej klubowej rzeczywistości  postanowiliśmy ubarwić czas oczekiwania na Wielkanoc świątecznymi prezentami. Zostały one przekazane klubowiczom w czwartek i piątek,  1 i 2 kwietnia 2021 r.  Życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.

 

Miły akcent w Dniu Kobiet

P3100306 KopiowaniePandemia utrudnia nam wszystkim normalne funkcjonowanie. Tym bardziej powinniśmy dostrzegać i doceniać miłe chwile. 8 marca jest  wyjątkowym dniem dla kobiet, ale również jest to szczególne wydarzenie dla mężczyzn.  Starają się oni, tak jak potrafią, aby Panie poczuły przyjemną atmosferę. Dobrze byłoby, gdyby te starania miały miejsce też w innych dniach. W „Schronie” postanowiliśmy zaakcentować Dzień kobiet poprzez przygotowanie słodkich upominków. Wszystkiego najlepszego wszystkim Klubowiczkom.

 

 

W tym roku nie było wigilijki...

PC220290 KopiowanieNiestety, sytuacja epidemiologiczna nie poprawiła się i nie ma złagodzenia obostrzeń sanitarnych.  Nie możemy prowadzić normalnej działalności klubu, tak więc nie mogliśmy zorganizować tradycyjnej wigilijki. Już przyzwyczailiśmy się do przedłużania terminów obostrzeń, zakazów i nakazów, tym razem  do 17 stycznia 2021. Póki co, funkcjonujemy w zawieszeniu. Ale mimo trudnych warunków postanowiliśmy nie rezygnować z tego, co do tej pory było naszą klubową tradycją,  z dzielenia się prezentami świątecznymi. Robiliśmy to rok rocznie w czasie wigilijek. W tym roku też przygotowaliśmy prezenty świąteczne. Nie mogliśmy zorganizować  wililijki, ale postanowiliśmy przygotować namiastkę tego tradycyjnego spotkania. Przygotowaliśmy poczęstunek dla każdego, zapakowany w torby wigilijkowe, w których znalazły się artykuły spożywcze, symbolizujące nasz wspólny posiłek. Prezenty i paczki rozdaliśmy indywidualnie w okresie przedświątecznym i po Świętach.

KONTO:

Bank PEKAO S.A. Al.Jerozolimskie 65/79, 00-950 Warszawa
Chrześcijańskie Centrum Edukacyjne "Diament"
23 1240 1066 1111 0000 0006 3946