Kluby

Jubileuszowe Spotkanie Wigilijne

PC218172 KopiowanieSpotkanie Wigilijne w Klubie „Schron” w tym roku było szczególne, bo jubileuszowe. 21 grudnia 2018 r. miała miejsce dziesiąta już Wigilijka „Schronowa”. Świadomość  tego faktu miała dodatkowy wpływ na uroczysty charakter naszego spotkania. Czuliśmy bliskość Świąt i związaną z nimi atmosferę wzajemnego obdarowywania się. Potwierdzeniem tego było przekazanie świątecznych prezentów. Niezwykłość  Świąt zawsze inspiruje nas do wrażliwości na potrzeby osób, które nas otaczają  i które spotykamy na naszej drodze. Niech ta wrażliwość wypełnia nas również  każdego dnia po Świętach i w Nowym Roku…

 

Halowy Turniej Piłki Nożnej Grudzień 2018

PC158145 KopiowanieOstatnim wydarzeniem sportowym w 2018 roku w MK „Schron” był Halowy Turniej Piłki Nożnej, który odbył się 15 grudnia, w sali sportowej SP Nr 37 w Białymstoku. Wzięły w nim udział cztery drużyny, które w pierwszym etapie rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Następnie zespoły, które zajęły 3 i 4 lokatę walczyły o 3 miejsce w Turnieju. W tym meczu zwyciężyła drużyna w składzie: Dominik Kotyński – kapitan, Rafał Stankiewicz, Dariusz Sawicki i Mariusz Margużewicz. Punktem kulminacyjnym rozgrywek był mecz o pierwsze miejsce. Zwycięzcą Turnieju został zespół w składzie: Rafał Załuska – kapitan, Bartek Muczyński, Rafał Reszeć i Adrian Połuszańczyk. Drugie miejsce przypadło drużynie, której kapitanem był Łukasz Wiszowaty, grający z Adamem Sadowskim, Mariuszem Olszewskim i Krystianem Frankowskim. Królem strzelców został Rafał Reszeć.

Czytaj więcej...

Jesienny Turniej FIFA 18

20181019 185907 KopiowanieW dniach 17-19 października 2018 r. odbył się Jesienny Turniej FIFA 18. Do rywalizacji stanęło 7 zawodników, wśród których byli także zwycięzcy poprzednich turniejów. To zapowiadało atmosferę ekscytującej walki sportowej o mistrzostwo w konsolowej wersji  piłki nożnej. Każdy zawodnik wykazywał się dużymi umiejętnościami gry i dużą determinacją w osiągnięciu jak najlepszego wyniku. To powodowało, że każdy mecz był interesującym wydarzeniem. Pierwszy etap  rozgrywano systemem ”każdy z każdym”. Do fazy pucharowej przeszło czterech zawodników, którzy osiągnęli najwyższą liczbę punktów: Paweł,  Damian, Jakub i Maciej. Do finału przeszli Paweł i Jakub. W tej walce o pierwsze miejsce zwycięzcą został Paweł. W meczu o trzecie miejsce Maciek pokonał Damiana.

Jesienno-zimowy sezon futsalu otwarty

20181006 173225 KopiowanieW sobotę 6 października 2018 r. odbył się pierwszy mecz piłki nożnej na hali w sezonie jesienno-zimowym 2018/19. Dzięki uprzejmości Pana Tadeusza Gaszyńskiego - Dyrektora  Szkoły Podstawowej Nr 37 - klubowicze „Schronu” , byli i obecni, mogą „haratać w gałę” w sali sportowej  w każdą sobotę, w godzinach 17:00 – 18:30. Jest to niesamowita okazja dla młodzieży, starszej i młodszej, do uprawiania sportu i odreagowania stresów po całym tygodniu. W grudniu planujemy Świąteczny Turniej Piłki Nożnej.

 

 

Ostatnie wydarzenie wakacyjne 2018 r.

P9018022 KopiowanieNa zakończenie wakacji 2018 r. odbyły się dwa mecze piłki nożnej dwóch drużyn starszej młodzieży. Pierwotnie planowaliśmy mini turniej piłki nożnej, ale nie wszystkie zespoły stawiły się, więc postanowiliśmy rozegrać mecz z rewanżem. To wydarzenie  sportowe miało miejsce 1 września 2018 r. na boisku tartanowym na Osiedlu Dziesięciny I w Białymstoku. Zawodnicy obu drużyn wykazali się dużym zaangażowaniem w tej piłkarskiej rywalizacji. W efekcie każdy zespół wygrał po jednym meczu. Rzuty karne zadecydowały o  zwycięstwie drużyny Bartka w tej emocjonującej walce piłkarzy. Wyłoniono też króla strzelców rozgrywek, został nim Łukasz. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody.

Czytaj więcej...

KONTO:

Bank PEKAO S.A. Al.Jerozolimskie 65/79, 00-950 Warszawa
Chrześcijańskie Centrum Edukacyjne "Diament"
23 1240 1066 1111 0000 0006 3946