Archiwum

Świętajno 2003

1swietajno03Świętajno - mała mazurska wioska koło Szczytna, kojarzyć mi się będzie z oazą spokoju, poczuciem bezpieczeństwa i bliskością Boga. Oaza spokoju-bo ośrodek leży na skraju wsi, ogrodzony od strony szosy płotem, z drugiej granice wytyczają budynki-dawne stajnie o spadzistych dachach-dziś zamienione na domki noclegowe z piętrowymi łóżkami. Na środku podwórka-ogromny dąb, pod którym lubiliśmy wypoczywać-dawał cień w upalne dni i służył za parasol, gdy padało.

Czytaj więcej...

Gąski 2002

1gaski02Od 16-29 sierpnia 2002 roku w Gąskach koło Koszalina odbył się turnus rehabilitacyjny. Uczestniczyło w nim trzydzieści osób, w tym jedenaście niepełnosprawnych umysłowo.

Muszę przyznać, że obawiałem się czy turnus ten się odbędzie. Przygotowania do niego napotkały wiele trudności. Mieliśmy problemy z ustaleniem terminu, który w ostatniej chwili uległ zmianie. Z tego też powodu trzy rodziny nie pojechały na turnus. Wiedziałem jednak, że Bóg ma wszystko w swoich rękach. Dzięki zmianie terminu zdecydowanie zyskaliśmy na pogodzie. Całe dwa tygodnie świeciło słońce. Bóg prawdziwie zatroszczył się o warunki naszego pobytu.

Czytaj więcej...

Sarbinowo morskie 2001

1sarbinowo01Turnus rehabilitacyjny dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi odbył się w tym roku po raz pierwszy nad samym morzem, w Sarbinowie Morskim. Po raz pierwszy też mieszkaliśmy w ośrodku wczasowo-rehabilitacyjnym o wdzięcznej nazwie "Kamyczek", dzieląc go wraz z innymi grupami wczasowiczów.

Czytaj więcej...

KONTO:

Bank PEKAO S.A. Al.Jerozolimskie 65/79, 00-950 Warszawa
Chrześcijańskie Centrum Edukacyjne "Diament"
23 1240 1066 1111 0000 0006 3946