Obozy i półkolonie

"Diamentowe" półkolonie lipiec'2012

P7063583 Kopiowanie

Półkolonie letnie odbyły się tuż po zakończeniu roku szkolnego, w dniach  2-12 lipiec 2012 r., w pomieszczeniach Młodzieżowego Klubu „Schron”. Uczestniczyły w nich  23 osoby, w tym 18 dzieci w wieku od 6 do 14 lat, oraz  5 opiekunów,  w tym dwoje  z Niemiec. Program półkoloni był bardzo bogaty  i obfitował w wiele ciekawych zajęć  i atrakcji. Były gry i zabawy ruchowe, zajęcia muzyczne  i plastyczno-praktyczne oraz dużo konkursów z nagrodami. Obecność dwojga wychowawców z Niemiec stworzyła okazję do przyswojenia przez dzieci zwrotów w języku niemieckim, co chętnie robiły  w ramach zabawy. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyło się czytanie i opowiadanie książki  pt. „Tajemnica bażanciej chatki”.

Atrakcją półkoloni były również wyjścia. Odwiedziliśmy Jurajski Park Dinozaurów w Jurowcach oraz znajdujące się w sąsiedztwie wesołe miasteczko. Dwukrotnie jeździliśmy do Parku Wodnego „Tropikana”, znajdującego się  w Hotelu Gołębiewski. Jeden dzień spędziliśmy w gospodarstwie agroturystycznym w Dębowiku, koło Supraśla. Tam zorganizowano przejażdżkę powozem oraz krótką jazdę na koniach. Oczywiście były też ciekawe zabawy, gry i konkursy.

Każdego dnia był smaczny obiad, przygotowywany przez jedną z białostockich restauracji. Na zakończenie półkoloni dzieci otrzymały dyplomy i upominki.

Trudno słowami opisać  wszystkie szczegóły tego radosnego wydarzenia, dlatego do tej relacji  załączamy galerię ze zdjęciami.

Zdjęcia:

KONTO:

Bank PEKAO S.A. Al.Jerozolimskie 65/79, 00-950 Warszawa
Chrześcijańskie Centrum Edukacyjne "Diament"
23 1240 1066 1111 0000 0006 3946