Programy i akcje

Życzenia 2007

1Wraz z nadchodzącymi świętami Narodzin Pańskich
pragnę złożyć Wam serdeczne życzenia
ciepłych chwil spędzonych w gronie najbliższych,
wiele radości i pokoju w sercach,
błogosławieństwa Bożego na każdy dzień w Nowym 2008 Roku.
Niech uśmiechy naszych dzieci
towarzyszą Wam w przeżywaniu tych świąt.

2Drodzy Przyjaciele,

Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia. Każdy z nas wie jak wyjątkowe są to święta. Jest to czas pamiątki narodzin Jezusa Chrystusa. To dni, które spędzamy z rodziną, wśród osób nam najbliższych, tych których kochamy. To czas, w którym składamy sobie gorące życzenia płynące prosto z serc. Dzielimy się miłością i obdarowujemy prezentami.

Niestety nie każdy może przeżywać ten wspaniały czas w tak wyjątkowy sposób. Nasi podopieczni pochodzą z domów dziecka i rodzin dysfunkcyjnych. W ich rodzinnych domach czas Świąt Bożego Narodzenia to niejednokrotnie jeszcze jeden dzień z alkoholem i przemocą. Od wielu lat organizujemy dla nich przedświąteczne spotkania, na których możemy opowiedzieć o prawdziwym przesłaniu tych świąt, pokazać jak wygląda ten czas w innych rodzinach, a także obdarować prezentami.3

W bieżącym roku również zamierzamy dać naszym dzieciom wiele radości, ciepła i nadziei w okresie nadchodzących świąt. Każdy z Was, Drodzy Przyjaciele, ma swój udział w tym dziele. Każdy z Was będzie sprawcą słonecznego uśmiechu na twarzy dziecka.

KONTO:

Bank PEKAO S.A. Al.Jerozolimskie 65/79, 00-950 Warszawa
Chrześcijańskie Centrum Edukacyjne "Diament"
23 1240 1066 1111 0000 0006 3946