Publikacje

Kolejna praca magisterska o Centrum "Diament"

W czerwcu tego roku została obroniona na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku praca magisterska Agnieszki Kobryś pt. "Rola wolontariatu w organizacjach pozarządowych na przykładzie Chrześcijańskiego Centrum Edukacyjnego "Diament" w Białymstoku". 

Cieszymy się, że nasza działalność została opisana w kolejnej pracy magisterskiej, oprócz dwóch prac licencjackich. Wszystkie prace traktujemy jako podsumowanie naszej działalności i jej swoistą fotografię, ale także jako materiał do analiz i przemyśleń mających na celu podejmowanie kolejnych wyzwań w czasach charakteryzujących się ogromną dynamiką zmian. Jest to również uporządkowany opis filozofii, założeń, wypracowywania metod i form naszej pracy prowadzonej w okresie blisko 10 lat. 
Ostatnia praca odnosi się do znaczącej grupy naszych współpracowników, wolontariuszy, bez których trudno wyobrazić sobie służbę "Diamentu". Jest to też w dobra okazja, aby gorąco podziękować im za dotychczasowe zaangażowanie. Serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

KONTO:

Bank PEKAO S.A. Al.Jerozolimskie 65/79, 00-950 Warszawa
Chrześcijańskie Centrum Edukacyjne "Diament"
23 1240 1066 1111 0000 0006 3946