Kluby

Dalszy ciąg wakacyjnego cyklu turniejów

P8050458 KopiowanieW sierpniu kontynuujemy cykl wakacyjnych turniejów. Odbyły się dwa kolejne turnieje.  9 sierpnia 2022 r. miał miejsce Wakacyjny Turniej Warcabowy, zaś 16 sierpnia 2022 r. rozegrano Wakacyjny Turniej Piłkarzyków. Były to interesujące wydarzenia, które dostarczyły dużo sportowych emocji, a także uatrakcyjniły spędzanie czasu w klubie. Mistrzynią warcabów  została Marta Makal, a Sebastian Piłasiewicz i Zuzanna Cierpioł  zajęli  odpowiednio, drugie i trzecie miejsce. W Turnieju Piłkarzyków najlepszym zawodnikiem był Sebastiam  Piłasiewicz, a tuż za nim uplasował się Dawid Grosz, a trzecią lokatę zdobył Patryk Pod. Wysiłek zawodników obu turniejów został nagrodzony. Zwycięzcom  trzech pierwszych miejsc wręczono statuetki i bombonierki, natomiast pozostałe osoby otrzymały upominki.