Kluby

Turniej FIFA 18 na PS 4

P7207710 KopiowanieDo rywalizacji turniejowej, która miała miejsce w dniach 17 – 20 lipca 2018 r., stanęło 12 zawodników. Każdy z nich wykazał się dużymi umiejętnościami posługiwania się padami, a także zmysłem taktycznym w czasie rozgrywania poszczególnych meczów. Do tej pory nasze turnieje odbywały się na konsoli PlayStation 3, tym razem wykorzystaliśmy konsolę PS 4. Turniej rozgrywany był w dwóch etapach: grupowym i pucharowym. Z każdej z dwóch grup do dalszej gry awansowali zawodnicy, którzy zajęli cztery pierwsze miejsca. W tym etapie rozegrali oni mecze systemem pucharowym. Zwycięzcy poszczególnych meczów przeszli do półfinału. W meczu finałowym spotkali się Dominik Kotyński i Jakub Burzyński. Mistrzem został Dominik Kotyński. W walce o trzecie miejsce Paweł Bagieński pokonał Mariusza Margużewicza. Zwycięzcom wręczono medale i nagrody. Pozostali zawodnicy otrzymali nagrody pocieszenia.