Kluby

Turnieje piłkarskie na konsoli i w hali

P3247557 KopiowanieW marcu 2018 r. odbyły się dwa turnieje piłkarskie, wymagające różnych umiejętności. W Zimowym Turnieju FIFA 2018, który miał miejsce w dniach 02 – 06 marca w MK „Schron”, liczyła się umiejętność posługiwania się padem. W Turnieju wzięło udział 10 zawodników. Zawody odbyły się w dwóch etapach: grupowym i pucharowym. W pierwszym etapie rozgrywki przebiegały w dwóch grupach, w systemie „każdy z każdym”. Zawodnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca w każdej grupie przeszli do drugiego etapu. Po pasjonującej walce pierwsze miejsce zajął Dominik Kotyński, na drugim i trzecim  miejscu uplasowali się odpowiednio Mariusz Margużewicz i Daniel Kotyński.

24 marca 2018 r. w sali sportowej SP Nr 37 w Białymstoku odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej. Do rywalizacji stanęły cztery drużyny, które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”.

Wszystkie mecze były czasem ambitnej walki sportowej. Tu liczyła się nie tylko sprawność fizyczna, ale i umiejętność gry zespołowej. Najlepsza okazała się drużyna, której kapitanem był Bartek Muczyński, a w jej skład  oprócz kapitana wchodzili: Adrian Połuszańczyk, Mateusz Załuska, Rafał Załuska i Darek Sawicki. Drugie miejsce - po dogrywce - wywalczył zespół w składzie: Kamil Dermiaha – kapitan, Patryk Supiński, Damian Gołaszewski i Patryk Krzywosz. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna w składzie: Łukasz Wiszowaty – kapitan, Adam Sadowski, Kamil Olszewski, Mirek Jurkowski i Krystian Frankowski. Królem strzelców został Łukasz Wiszowaty, który zdobył 18 goli.

 

Zdjęcia:

 

 

KONTO:

Bank PEKAO S.A. Al.Jerozolimskie 65/79, 00-950 Warszawa
Chrześcijańskie Centrum Edukacyjne "Diament"
23 1240 1066 1111 0000 0006 3946