Kluby

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia

PC236919 KopiowanieDzień przed Wigilią Bożego Narodzenia, 23 grudnia 2016 r. w Klubie „Schron” odbyło się tradycyjne spotkanie przedświąteczne, nazywane przez nas „wigilijką” Oczywiście, podczas takich spotkań panuje uroczysty nastrój, a myśli ubrane są w świąteczne akcenty. Jest to chwila, kiedy budzi się w nas nadzieja, iż serce każdego z nas będzie wypełnione zwiększoną wrażliwością na los naszych bliźnich, szczególnie tych, którzy borykają się z różnymi trudnościami życiowymi. Jeśli stanie się tak tylko w okresie okołoświątecznym, to już świat będzie lepszy i przybędzie dużo radości i szczęścia. Najlepiej byłoby, gdyby atmosfera świąteczna zmieniła nas na trwałe i zainspirowała do czerpania radości z obdarowywania osób potrzebujących naszej pomocy.

W czasie wigiliki klubowej zostały wręczone nagrody zwycięzcom Świątecznego Turnieju FIFA’17, który odbył się 13 grudnia 2016 r. Wszyscy zawodnicy byli świetnie przygotowani  do turnieju, tak więc walka o miejsca na podium trwała do ostatniego meczu. Pierwsze miejsce zdobył Paweł Bagieński, tuż za nim uplasował się Damian Ostrowski, zaś trzecie miejsce przypadło Damianowi Halickiemu. Gratulujemy!