Kluby

Super Puchar Dart’2013 i Turniej Air Hockey

PC205175 KopiowanieZwieńczeniem wydarzeń sportowych organizowanych w „Schronie” w 2013 r. był Super Puchar Dart’2013. W rywalizacji, która trwała cały miesiąc, od 6 listopada do 6 grudnia, brało udział 12 zawodników. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Mistrzem w rzucaniu lotkami do tarczy okazał się Mariusz Margużewicz, który wygrał wszystkie swoje mecze. Na drugim miejscu uplasował się Michał Sołowiej. Trzecie i czwarte miejsce zajęli, odpowiednio, Artur Muczyński i Rafał Załuska. Największą liczbę punktów w jednej serii rzutów zdobyła Marta Zalewska. Wszyscy zwycięzcy otrzymali puchary, które zostały wręczone podczas wigilijki klubowej.

Wcześniej, 21 listopada, rozegrany został Turniej Air Hockey. Zdobywcą pierwszego miejsca został Mariusz Margużewicz. Drugie miejsce zajął Adam Litwińczuk. Trzecie i czwarte miejsce przypadło, odpowiednio, Mateuszowi Oświecińskiemu i Mateuszowi Borawskiemu. Zwycięzcy otrzymali statuetki.