Kluby

Świąteczne Turnieje Tenisa Stołowego

PC134338 KopiowanieWiększość klubowiczów z Młodzieżowego Klubu „Schron” bardzo lubi uczestniczyć w wydarzeniach, jakimi są turnieje. Jest to czas wzajemnej konfrontacji  ich umiejętności  w danej dyscyplinie sportowej .  W Klubie istnieje możliwość doskonalenia się w kilku dziedzinach sportowych, co potem jest testowane w różnych turniejach. Informacje na temat organizowanych turniejów zamieszczamy na naszej stronie internetowej.  W czwartek 13 grudnia 2012 r. oraz w piątek 14 grudnia 2012 r. odbyły się dwa Świąteczne Turnieje  Tenisa Stołowego. Uczestniczyło w nich w sumie 21 zawodników. W każdym  rozegranym meczu widać było ogromną ambicję sportową i determinację w walce o każdy punkt. Ważne jest to, że zawodnicy traktowali udział w Turniejach, jako kolejne doświadczenie w szlifowaniu swych umiejętności. Czynnikiem zachęcającym do takiej postawy są przykłady  kolegów, którzy kilka lat temu przegrywali  mecze, a dzisiaj są prawdziwymi mistrzami w tenisie stołowym. I Świąteczny Turniej, który miał miejsce 13.12.2012 r., wygrał Rafał Załuska. Drugie miejsce zdobył  Paweł Bagieński, natomiast trzecie  zdobył  Adam  Litwińczuk. Zwycięzcą  II Świątecznego Turnieju został Adam Litwińczuk, a na drugiej i trzeciej pozycji uplasowali się Damian Halicki i Mariusz Margużewicz. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe sportowe widowisko.