Kluby

Występ Teatru "Arkadia"

12 2006 theatre2 bigW klubie Nastolatków mieszczącym się w Klubie "Diament" w Białymstoku wystąpił zespół teatralny "Arkadia" ze spektaklem o znamiennym tytule "Mój elegancki tato alkoholik". Spektakl w sugestywny sposób pokazał destrukcyjne skutki nadużywania alkoholu, w tym niszczenie emocjonalnych więzi w rodzinie. Pokazane sceny były inspiracją do rozmów na ten trudny dla niektórych naszych podopiecznych temat, znany im z autopsji.

12 2006 theatre2 bigDzieciom trudno jest mówić o swoich przeżyciach. Wymagają fachowej opieki oraz otoczenia ciepłem i życzliwością. Przedstawienie to także okazja do refleksji nad własnymi wyborami nastolatków. Mamy nadzieję, że sceny ze spektaklu zmuszą ich do zastanowienia zanim sami sięgną po alkohol.

12 2006 theatre1 bigTeatr "Arkadia" uświetnił także mikołajkowy program w naszym Klubie i wystawił sztukę "Mikołaje wszystkich krajów - łączcie się". Dzieci potraktowały to przedstawienie jako wspaniały mikołajkowy prezent. Jednocześnie stanowiło ono miły element tworzący szczególną przedświąteczną atmosferę w naszym Klubie.

KONTO:

Bank PEKAO S.A. Al.Jerozolimskie 65/79, 00-950 Warszawa
Chrześcijańskie Centrum Edukacyjne "Diament"
23 1240 1066 1111 0000 0006 3946