Kluby

Ważniejsze wydarzenia w Klubie "Diament" Białystok

bial rebusaKlub "Diament" rozpoczął swoją powakacyjną pracę we wrześniu 2004. W ramach programu prowadzimy zabawy grupowe i indywidualne oraz zajęcia majsterkowania, które cieszą się dużą popularnością. Dodatkowo klubowicze uczą się angielskiego. Organizowane są również zajęcia praktyczno-plastyczne. W czasie takich zajęć składamy orgiami,projektujemy i wykonujemy kartki okolicznościowe albo robimy dekoracje, które zdobią klubowe ściany. Raz w tygodniu w klubie odbywają się zajęcia teatralne.Po za tym każde dziecko znajdzie tu pomoc przy odrabianiu lekcji szkolnych. Co dwa tygodnie organizujemy wtorkowe zawody pingpongowe.

 

Każdego dnia na koniec zajęć dzieci trzymają się za ręce puszczają iskierkę przyjaźni recytują wiersz."Iskrę przyjaźni puszczam w krąg niechaj wróci do mych rąk".

Klubowicze
Ponadto w Klubie zaczęły się już przygotowania nad programem z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego. Dzieci wspólnie z wychowawcami układają plan na wigilijkę klubową, na którą zaproszą rodziców, rodzeństwo i znajomych. Niektórzy zaczęli już robić ozdoby choinkowe. Na zajęciach teatralnych dzieci wspólnie z wychowawcami układają sceneriusze do przedstawień, które planują pokazać zaproszonym gościom. Na angielskim wybierają kolędy i wiersze. Planują nauczyć się ich na pamięć.

Zdjęcia:

KONTO:

Bank PEKAO S.A. Al.Jerozolimskie 65/79, 00-950 Warszawa
Chrześcijańskie Centrum Edukacyjne "Diament"
23 1240 1066 1111 0000 0006 3946