Archiwum

Ważniejsze wydarzenia w Klubie Przyjaciół w Warszawie

wawa teatrNa początku września po wakacyjnej przerwie świetlica "Dziecięcy Klub Przyjaciół" rozpoczął swoją działalność. Klub jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 15 - 19.

Codziennie dzieje się tu coś ciekawego. Dzieci uczęszczają na zajęcia języka angielskiego, naukę gry na pianinie i warsztaty filmowo - teatralne oraz basen. Dodatkowo raz w tygodniu prowadzone są również korepetycje z języka polskiego. Wszystkie odbywające się w klubie zajęcia są bezpłatne.

wawa piano

Warsztaty teatralno-filmowe
Na początku października klubowicze wzięli udział w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym "Radość Życia" organizowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej dzielnicy Praga - Południe. Najciekawsze prace zostaną umieszczone w kalendarzu na rok 2005.

W świetlicy "Dziecięcym Klubie Przyjaciół" dzieci przygotowują się do prezentacji świetlicy podczas Imprezy Profilaktycznej organizowanej przez Ośrodek Pomocy Społecznej dzielnicy Praga - Południe. W czasie tego spotkania klubowicze zaprezentują świetlicę poprzez 15 minutowe przedstawienie oraz wystawę prac plastycznych. Impreza jest częścią Kampanii Profilaktyki Uzależnień, której finał nastąpi pod koniec grudnia 2004 w Pałacu Kultury i Nauki. Klubowicze wraz z wychowawcomyi z klubu otrzymali zaproszenie na uroczyste zakończenie Kampanii.

KONTO:

Bank PEKAO S.A. Al.Jerozolimskie 65/79, 00-950 Warszawa
Chrześcijańskie Centrum Edukacyjne "Diament"
23 1240 1066 1111 0000 0006 3946